top of page
Resim9.png

EĞİTİM KAYIT VE FİYAT BİLGİLERİ

18. EMC HAFTASI

25 - 26- 27  EYLÜL
2024

Çarşamba/ Perşembe /Cuma

 

GÜNCEL FİYAT BİLGİLERİ

 

ATAQ İLERİ TEKNOLOJİ A.Ş. olarak gelişimi önemsiyoruz. Bireysel katılım, Üniversite Öğrencileri ve firma bünyesinde eğitim için iskonto oranlarımız aşağıda verilmiştir.

 

Eğitim faaliyetlerimiz hakkında BİLGİ almak için Tıklayınız... 

Eğitim faaliyetlerimize katılan firmalara göz atmak için Tıklayınız...

Eğitim faaliyetlerimize Ait GÖRSELLER için Tıklayınız... 

Eğitim için planlanmış GRUP ve Eğitim zaman çizelgeleri için Tıklayınız...

 

Lütfen aşağıdaki tabloyu inceleyiniz...

2024 YILI EĞİTİM KATILIM ÜCRETLERİ

EĞİTİM FİYATLARI

Güncel fiyatlar için lütfen sayfamızı takip ediniz...

tablo-5.png

1-2 kişi firma katılımı için kişi başı fiyat:

17.500,00₺ + %20 KDV (21.000,00₺ %20 KDV DAHİL)

3 kişi ve üzeri firma katılımı için; kişi başı %8 indirim yapılmaktadır:

16.100,00₺ + %20 KDV (19.320,00₺ %20 KDV DAHİL)

3 (Üç) kişi ve/veya üzeri kayıt yaptırılıp; sonra daha az katılım yapılması istendiğinde, iskonto olmadan yeni teklif formu gönderilir ve iskontosuz ücret talep edilir.

Bireysel katılımlar için; %12 indirim yapılmaktadır:

15.400,00₺ + %20 KDV (18.480,00₺ %20 KDV DAHİL)

Üniversite Lisans öğrencilerine özel; %25 indirim yapılmaktadır:

13.125,00₺ + %20 KDV (15.750,00₺ %20 KDV DAHİL)

Şirketlerin kendi tesislerinde eğitim verilmesi isteği; firma ile birlikte değerlendirilmektedir. 

Firma Bünyesinde Eğitim (0-15 kişi)(%6 İndirim):

16.450,00₺ + %20 KDV (19.740,00₺ %20 KDV DAHİL)

Firma Bünyesinde Eğitim (16-19 kişi)(%10 İndirim):

15.750,00₺ + %20 KDV (18.900,00₺ %20 KDV DAHİL)

Firma Bünyesinde Eğitim (20-24 kişi)(%14 İndirim):

15.050,00₺ + %20 KDV (18.060,00₺ %20 KDV DAHİL)

Firma içinde eğitim isteniyorsa; en az 15 kişi, en fazla 24 kişi olabilir. 15 kişiden az katılımcı durumunda; 15 kişilik eğitim ücreti talep edilmektedir. Ankara ili dışında firma içi eğitim isteklerinde; firmadan konaklama, ulaşım ve diğer ek giderler ayrıca talep edilmektedir. 

Firma İçi Eğitim İsteklerinizde İskonto için, Sayfanın En altında Bulunan Hızlı İletişim Numarasıyla, Lütfen kontak kurunuz.

​​Eğitim faaliyetlerimize ait etkinliklere ait görsellere ulaşmak için tıklayınız...

Eğitim faaliyetlerimize katılan firmalara göz atmak için tıklayınız...

Eğitime KAYIT için aşağıdaki formu doldurunuz....

Formun doldurulması esnasında ve/veya formu doldurup gönderdiğinizde sizden hemen ücret talebi yapılmamaktadır. Formdaki bilgileri eksiksiz ve doğru doldurmanız yeterlidir.

Formu doldurup gönderdiğiniz günün içerisinde; "Cihaz ve Sistem Geliştirmede EMC Tasarımı Eğitimi FİYAT ve TEKLİF FORMU" başlıklı bir e-mail gönderilecektir. Bu e-mailin EK' inde yer alan proforma bilgilendirme ve teklif formundaki bilgilere göre hareket etmeniz beklenmektedir. Kayıt yaptırdığınız grup dolduğunda, sizinle irtibat kurulacaktır. Ödemelerin, eğitim tarihinden en az 10 iş günü öncesinde ve peşin olarak yapılması gerekmektedir. Tarafımızdan gerekli görülürse veya kayıtlar dolarsa; daha önce de sizden ödeme yapılması istenebilir.

EĞİTİM KAYIT FORMU

Kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Size Bilgilendirme email' i gönderilmiştir.

Lütfen kayıt yaptırmadan önce aşağıdaki bilgilendirmeyi dikkatlice okuyunuz!

Ödemelerin; peşin olarak en geç, eğitim tarihinden 10 iş günü öncesinde yapılması gerekmektedir. Gruplar daha önce belirlenmişse; 10 iş günü öncesi beklenmeden, ücretlerin peşin olarak yatırılması talep edilecektir. 

NOTLAR:

  • ​Bilgi, fatura, eğitim yeri, zaman ve diğer tüm sorularınız için bu formun "Açıklama" başlığının altına isteklerinizi veya önerilerinizi belirtebilirsiniz.

  • ​Eğitim 20 kişilik gruplar şeklinde verilmektedir. Katılım mekanının ferah, katılımcılar açısından büyük ve konforlu olduğu durumlarda gruptaki kişi sayısı artırılabilir. Katılımcılara; eğitimin sonunda, faturalar ve eğitim sertifikaları takdim edilecektir.

  • Online veya Webinar şeklinde eğitimimiz bulunmamaktadır.

  • Eğitim "YÜZ YÜZE" verilmekte olup; Eğitim dili "TÜRKÇE" dir.

  • Eğitim için “Teknopark Ankara, Ostim Teknopark veya Ostim çevresindeki Otellerin bünyesindeki konferans salonlarından birisi tahsis edilecektir. Yaklaşık olarak 2,5 gün sürecek eğitim, tayin edilmiş bu alanların birinde verilecektir. İlan edildikten sonra; eğitim yerinde bir değişiklik sözkonusu olursa; mutlaka katılımcılara bilgilendirme yapılacaktır. ATAQ İleri Teknoloji A.Ş. eğitim yeri ve eğitim saatleri konusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  • Eğitime başlamadan önce; katılımcılara eğitim semineri başında; sunumun tamamlayıcı kısmi bir özeti olarak basılmış, katılımcıların konuşmacının anlattığı konuları not almasını sağlayacak eğitim semineri çıktısı verilecektir.

  • Eğitime katılacak katılımcılara; 15 dakikalık mola aralarında çay ve ikramlar yapılmaktadır. Buna ek olarak; öğlen yemeği tarafımızdan sağlanacaktır.

  • Ankara dışından gelecek katılımcılar, Ankara Ostim çevresindeki otellerden faydalanabilirler.

  • Şirketlerin kendi tesislerinde eğitim verilmesi isteği; firma ile birlikte değerlendirilmektedir. Firma içinde eğitim isteniyorsa; en az 15 kişi, en fazla 24 kişi olabilir. 15 kişiden az katılımcı durumunda; 15 kişilik eğitim ücreti talep edilmektedir. Ankara ili dışında firma içi eğitim isteklerinde; firmadan 2.5 günlük otel ve ulaşım ve diğer ek giderler ayrıca talep edilmektedir. Eğitim grubunda 24 kişi tamamlanmışsa; 24 kişilik ücret alınır. İskonto için Lütfen kontak kurunuz.

  • Eğitim hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız...

 

*Önemli NOT:

Kesin kayıt ve ödeme işlemi yapıldıktan ve gruplar oluşturulduktan sonra grup değiştirme işlemi kesinlikle yaptırılamaz. Yine de müşterinin memnuniyetini sağlamak için uygun şartlar söz konusu ise grup değişim değerlendirebilir. Müşterinin yeni istediği tarihte grup bulunmuyorsa, grup oluşma imkanı zayıf bir ihtimalse, gelecekte planlanan eğitim bulunmuyorsa; tarafımızdan, ücret iadesi kesinlikle yapılmayacaktır. Gerekli görülürse; herhangi bir şart durumunda, eğitim saatlerinde ve eğitim akışında istediğimiz zaman tekrar ayarlama yapabiliriz. Yeniden değişiklik yapma hakkımızı saklı tutarız. 

*FERAGATNAME:

Bu Eğitim’ de verilen tüm bilgiler, onlarca yıllık mühendislik tecrübeleriyle verilen bilgilerdir. Verilen bilgilerin, doğru ve güvenilir olduğuna inanılmaktadır. Ancak; bu Eğitim veya "Ahmet Turan Algın" veya "www.ahmetturanalgin.com" veya ATAQ İleri Teknoloji A.Ş. bu tür bilgilerin kullanımından doğabilecek herhangi bir patent veya üçüncü şahısların haklarının ihlalinden sorumlu değildir.

Bu Eğitim içeriği veya "Ahmet Turan Algın" veya "www.ahmetturanalgin.com" veya ATAQ İleri Teknoloji A.Ş. den, herhangi bir patent veya patent hakkı kapsamında, dolaylı veya başka bir şekilde lisans verilmez.

Bu Eğitim’ de belirtilen özellikler, önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu yayın, daha önce sağlanan tüm bilgilerin yerine geçer ve onların yerini alır.

Bu Eğitimde verilen veya "Ahmet Turan Algın" veya "www.ahmetturanalgin.com" veya ATAQ İleri Teknoloji A.Ş. den yayınlanan içeriklerde yer alan teknik bilgilerin, "Ahmet Turan Algın" veya "www.ahmetturanalgin.com" un veya ATAQ İleri Teknoloji A.Ş. nin açık yazılı onayı olmadan, insan hayatını etkileyen projelerde, yaşam destek cihazlarında veya sistemlerinde, askeri ve/veya kritik projelerde, kritik bileşenler olarak kullanılmasına izin verilmez. Kullanılması durumunda; "Ahmet Turan Algın" veya "www.ahmetturanalgin.com" veya ATAQ İleri Teknoloji A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Eğitimde; kişilere ve/veya FİRMA’ya verilen Bilgi’nin kullanılması sonucunda FİRMA’nın, çalışanının veya 3. şahısların herhangi bir zarar veya hasara maruz kalmasından ya da yaralanma veya ölüm vakasının vuku bulmasından "Ahmet Turan Algın" veya "www.ahmetturanalgin.com" veya ATAQ İleri Teknoloji A.Ş.hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Katılımcılar tarafından "Ahmet Turan Algın" a; Eğitim esnasında ve/veya öncesinde ve/veya sonrasında aktarılan; bilgiler, fikirler, tahminler, taraflar arasındaki konuşmalar, tartışmalar, görüşmeler ya da toplantılar ve yazışmalar ile sözlü olarak aktarılan tüm bilgiler, tüm analiz, derleme, çalışmalar kesinlikle, gizlilik kapsamında tanımlanamaz. Bu tür aktiviteler; gizli değildir. Mevzu bahis bu konuların kullanılması durumunda; "Ahmet Turan Algın" veya "www.ahmetturanalgin.com" veya ATAQ İleri Teknoloji A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. 

Eğitim esnasında ve/veya öncesinde ve/veya sonrasında; "Ahmet Turan Algın" tarafından katılımcılara özellikle GİZLİLİK İÇERDİĞİ belirtilen; devre şemaları, PCB dosyaları, eğitim materyallerinin içeriği, eğitim dokümanlarının kopyalarının yazılı, görsel veya sesli olarak kaydedilmesi ve paylaşılması, fikirler, bilgiler, tahminler, taraflar arasındaki konuşmalar, tartışmalar, görüşmeler ya da toplantılar ve yazışmalar ile sözlü olarak aktarılan tüm bilgiler, tüm analiz, derleme, çalışmalar kesinlikle, gizlilik kapsamında tanımlanacaktır. Yukarıda belirtilen ve Özellikle Gizlilik içerdiği belirtilen içeriğin; izinsiz kullanımı durumunda; katılımcı ve/veya katılımcı firma kesinlikle sorumlu tutulacaktır. 

İş bu feragatnamede yazılı bilgilerin ve bu sözleşmenin yorumunda ve bu sözleşme sebebiyle ortaya çıkacak olan tüm uyuşmazlıklarda Ankara Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

FERAGATNAME HAKKINDA: 100' yakın şirkete verdiğimiz eğitimimizde; Feragatname' de yazılı olan, olumsuz hiçbir şeyle, karşılıklı olarak hiç karşılaşmadık. Bu konuda katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz. 

ATAQ EĞİTİM FAALİYETLERİ

"Cihaz ve Sistem Geliştirmede EMC Eğitimi" içeriğimiz, ülkemizdeki en geniş kapsamlı, ilk ve tek içeriktir. Şimdiye kadar 100' den fazla firmadan katılımcıya aktarılmıştır.

EGİTİM-1.png

PRATİK MERKEZLİ EĞİTİM

"Cihaz ve Sistem Geliştirmede EMC Eğitimi" içeriğimiz, teorik ve diğer firmaların vermiş olduğu gibi sadece standartlar bulunan içeriklerden daha geniş bir yapıda hazırlanmıştır.

DÜŞÜK ÜCRETLİ VE VERİMLİ EĞİTİM

Sadece standartların anlatıldığı ücretli eğitimlerle aynı ve yurt dışındaki muadil eğitimlerden oldukça düşük fiyattadır.

ATAQ EĞİTİM SERTİFİKASI

2,5 günlük eğitimin sonunda, katılımcılara sertifika verilmektedir.

Resim10a.png

EĞİTİM FATURASI

Eğitimin sonunda katılımcılara faturaları takdim edilmektedir.

GERÇEK ZAMANLI GÜNCEL BİLGİ

Katılımcılara geçmişte verilen EMC bilgileri , internette dolaşan hatalı bilgilerin farkındalığı, en güncel bilgiler aktarılmaktadır. Buna ek olarak, düzenlenen her eğitimden sonra eğitim içerikleri katılımcılardan gelen istekler ve sorulara göre yeniden düzenlenip ekleme ve çıkarmalar yapılmaktadır.

bottom of page